SEO копірайтінг

У всі часи конкуренція змушувала шукати компанії нові засоби і способи просування товару на ринок. Сьогодні таким універсальним торгівельним майданчиком є мережа Інтернет.

Однією з головних складових будь-якого магазину, сайту-візитки або будь-якого іншого комерційного порталу є тексти. Гарний текст дозволяє не тільки грамотно продавати товар, а й робить цей процес більш швидким і ефективним.

Наприклад, ви надаєте таку послугу як "заправка картриджів" і питаєте навіщо мені на сайті потрібні SEO оптимізовані тести? Щоб зрозуміти яку функцію виконують подібні матеріали, розберемо для початку визначення даного терміну.

Як можна здогадатися, сьогодні мало просто взяти і написати традиційну презентацію для товару або послуги, сам текст повинен бути привабливий для пошукових систем. Якщо постаратися розібрати по пунктах всі функції SEO-копірайтингу, вийде приблизно наступний список:

  • надання структурованої інформації про пропонований товар або послугу;
  • рішення завдань маркетингу та реклами;
  • залучення відвідувачів на сайт з пошукових систем. 

Тобто спеціалісту, який займається складанням подібних тестів доводиться вирішувати одночасно два завдання: підвищити привабливість з точки зору пошукової системи і зробити сам товар бажаним в очах потенційного покупця.

Як у першому, так і в другому випадку існують свої норми і правила. Наприклад, продаючі тексти для людей складаються з урахуванням узагальненого портрета можливого покупця. Вибудовується схема тверджень і фактів, з якою неодмінно погоджується майбутній клієнт. Тобто якщо ви шукаєте кінцевого користувача в інтернеті за фразою: "заправка картриджів Київ", необхідно не просто розповісти про ваші ціни, переваги і т.д., необхідно переконати людину скористатися саме вашим сервісом.

Грамотне написання статей для сайту з урахуванням SEO оптимізації базується на трьох факторах:

  • тематичність;
  • наявності слів-ключів, за якими відвідувач і знаходить сайт;
  • оптимальній структурі тексту.

Як найчастіше буває, скомбінувати ідеальну презентацію для людей і максимально оптимізований тест на радість пошуковим системам, є більш ніж складною задачею. Тому доводиться приходити до деякого компромісу, шукати нестандартні шляхи подачі матеріалу, як говоритися застосовувати фантазію.

У підсумку, після всіх зусиль з'являється стаття, не тільки привертає людей, але й одночасно продає ваш матеріал або інформаційний продукт.

Ми складаємо продаючі SEO-тексти. Компанія SEO-Media - (044) 331-77-54.

Також для замовлення написання статей для вашого сайту ви можете скористатися формою зворотного зв'язку прописавши в полі «Додаткова інформація» тематику необхідних статей. Ми ж у свою чергу підберемо для вашого сайту найбільш оптимальні ключові слова.