Просування сайтів у пошуковій системі Google

Компанія SEO Media займається просуванням сайтів в пошуковій системі google.com.ua. Пошукова оптимізація сайтів або SEO (Search Engine Optimization) є одним із найбільш ефективних засобів для просування бізнесу у мережі інтернет.

Пошукова оптимізація сайту – це процес виведення вашого сайту в ТОП-10 природньої видачі google.com.ua.


Процес пошукової оптимізації складається з двох етапів – внутрішня оптимізація та зовнішня оптимізація сайту. Внутрішня оптимізація сайту заключається в тому, щоб збільшити релевантність (відповідність) вашого сайту під окремо взятий ключовий запит. Внутрішня оптимізація включає в себе наступні етапи – коригування і написання текстів на найбільш релевантних сторінках вашого сайту, а також коригування мета-тегів вашого сайту.

Зовнішня оптимізація – це комплекс дій направлених на збільшення авторитетності сайту для пошукової системи.

Пошукова оптимізація має дві основні переваги в порвінянні з контексною рекламою – більшість людей принципово не клікають по контекстній рекламі, а використовують тільки природню видачу google, тому оптимізоване гіперпосилання (SEO-посилання) може давати більшу кількість відвідувачів; друга перевага заключається в тому, що по природній видачі може бути 1 клік, а може і тисяча кліків – вартість просування ключового запиту від цього не змінюється і є фіксованою у місяць.


Варто зауважити, що процес виведення сайту по вибраним ключовим словам в ТОП-10 google.com.ua – це тривалий процес, який займає до трьох місяців. Такий тривалий період досягнення ТОП-10 пояснюється специфікою пошукових алгоритмів.

Проект по SEO розрахований на 3 місяці – за цей час ваш сайт виходить у ТОП-10 пошукової системи. Після досягнення вказаних результатів – для утримання досягненних позицій необхідно щомісячно пролонгувати (оплачувати) пошукову оптимізацію. Тоюто на 4, 5 місяц вартість просування є фіксованою і щоб не втратити позиції необхідно постійно продовжувати фінансування.

Вартість просування сайту залежить від багатьох факторів, тому для підготовки комерційної пропозиції по SEO нам необхідне посилання на ваш сайт, щоб провести SEO-аналіз сайту, а також виходячи з тематики сайту вибрати найбільш ефективні запити.

Мінімальне замовлення для виведення вашого сайту на першу сторінку Google.com.ua складає 5 слів (пошукових запитів) або 1000 гривень.


Замовити просування сайту ви можете в розділі «Заявка на просування сайту», а також подзвонивши за телефоном - (044) 331-77-54.