Про компанію

Компанія SEO Media надає послуги у сфері пошукової оптимізації сайтів та контекстної реклами у найпопулярніших пошукових ситемах України, а саме контекстна реклама GoogleAdwords та Яндекс.Директ.

Ми займаємося комплексним просуванням як невеликих сатів-візиток, так і великих інтернет-магазинів та порталів.

В нашій компанії працюють висококваліфіковані спеціалісти по Google AdWords – саме тому кампанії по контекстній рекламі створені нашими спеціалістами мають більш високі позиції і якість при невисокій вартості кліку по контекстній об’яві.

На даний час ми ведемо більше десяти комплексних рекламних кампаній у пошукових системах України. Це дозволяє нам індивідуально підходити до кожного клієнта, враховувати всі побажання та створювати відмінний результат.

Для більшої кількості клієнтів ми проводимо пошукову оптимізацію сайтів (SEO) – вивід сайту у ТОП-10 google.com.ua – так як SEO забезпечує велику кількість відвідувачів при фіксованій вартості в місяць ключового запита.

За роки роботи на ринку інтернет реклами ми накопичили величезний досвід, завдяки якому ми можемо підготувати для замовника ефективний список ключових запитів – пошукові запити, які будуть забезпечувати не тільки велику кількість відвідувань, але й високий відсоток покупців рекламуємого товару/послуги.

Наша мета – створювати якісні рекламні кампанії в інтернет, націлені на зростання продажів через сайт, збільшення відвідуваності і якості аудиторії сайту.