Контекстна реклама

Контекстна реклама в пошукових системах – це один за найбліьш ефективних методів інтернет-реклами. Приклад контексної реклами показано на малюнку:Завдяки налаштуванням контекстної реклами ваші об’яви показуються тільки зацікавленим відвідувачам і оплата за клік йде тільки в тому випадку, коли користувач клікне по вашій об’яві. Вартість кліку по контекстній рекламі залежить від конкурентості тематики, а також від встановленої ціни за клік (чим вища ціна кліка, тим вище показується ваша об’ява).

Переваги контескної реклами:
1. Швидкий запуск – в продовж одного дня, якщо терміново – то запуск рекламної кампанії можна здійснити протягом декількох годин;
2. Можливість тонких налаштувань показів ваших об’яв – можна обмежити показ об’яв по годинам доби (наприклад, тільки в робочий час, тільки в обідню перевру, тільки по вихідним і т.д.);
3. Налаштування географії показу об’яв – можно на всю Україну, можна тільки на Київ, на Київ+Київська область, на Крим і т.д.
4. Можна обмежити максимальну ціну за клік, добові і місячні витрати на контекстну рекламу.

Ви можете замовити в нашій компанії контекстну рекламу Google Adwords та Яндекс.Директ.

Вартість послуг по контекстній рекламі:

Якщо бюджет вашої рекламної кампанії до 3000 гривень, то наша агентська комісія складає 500 гривень. Якщо ж бюджет вашої контексної реклами є більшим за 3000 гривень в місяць, то абонплата складає 500грн+5% від загального бюджету.